Servis Bölgeleri
Trend

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama Fabrikası

Eyüp Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 0212 268 44 99

Neden Eyüp Halı Yıkama Servisi?

Eyüp Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Kağıthane Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin tamamı servisimizi tavsiye ediyor.

Kağıthane’de yaklaşık 200.000 müşterimizin tamamı ile yapılan anketlerde tüm müşterilerimiz, servisimizden aldığı hizmeti tavsiye ettiğini belirtmektedir. Başlıca sebebi ise güler yüzlü hizmet anlayışı, profesyonellik ve üstün kalitede temizlik uygulamalarımız olduğunu söylemektedirler.

Beşiktaş halı yıkama tüm Eyüp çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Kağıthane’de binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz İstanbul’un nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla Zeytinburnu Halı Yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. 2019 yılı başı itibari ile Eyüp ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, Şişli halı yıkama bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece Avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Beyoğlu Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Beyoğlu halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Eyüp Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Beyoğlu halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Eyüp’de yaşıyorsanız, Eyüp’de ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Kağıthane Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0212 268 44 99

Eyüp Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

 • Ağaçlı Mahallesi Halı Yıkama
  Akpınar Mahallesi Halı Yıkama
  Akşemsettin Mahallesi Halı Yıkama
  Alibeyköy Mahallesi Halı Yıkama
  Çırçır Mahallesi Halı Yıkama
  Çiftalan Mahallesi Halı Yıkama
  Defterdar Mahallesi Halı Yıkama
  Düğmeciler Mahallesi Halı Yıkama
  Emniyettepe Mahallesi Halı Yıkama
  Esentepe Mahallesi Halı Yıkama
  Eyüp Merkez Mahallesi Halı Yıkama
  Göktürk Merkez Mahallesi Halı Yıkama
  Güzeltepe Mahallesi Halı Yıkama
  Işıklar Mahallesi Halı Yıkama
  İhsaniye Mahallesi Halı Yıkama
  İslambey Mahallesi Halı Yıkama
  Karadolap Mahallesi Halı Yıkama
  Mimarsinan Mahallesi Halı Yıkama
  Mithatpaşa Mahallesi Halı Yıkama
  Nişancı Mahallesi Halı Yıkama
  Odayeri Mahallesi Halı Yıkama
  Pirinççi Mahallesi Halı Yıkama
  Rami Cuma Mahallesi Halı Yıkama
  Rami Yeni Mahallesi Halı Yıkama
  Sakarya Mahallesi Halı Yıkama
  Silahtarağa Mahallesi Halı Yıkama
  Topçular Mahallesi Halı Yıkama
  Yeşilpınar Mahallesi Halı Yıkama
Etiketler

Beşiktaş Halı Yıkama

Şirketimiz 2007 yılından bu yana gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Halı, kilim yikama ve koltuk temizleme alanlarında faaliyet göstermektedir. Yerinde halı, koltuk yıkama ve overlok hizmetlerimiz vardır.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu