Servis Bölgeleri
Trend

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu Halı Yıkama Fabrikası

Beyoğlu Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 0212 268 44 99

Beyoğlu Halı Yıkama Yıkama Servisi ?

Beyoğlu Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Beyoğlu Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin tamamı servisimizi tavsiye ediyor.

Beyoğlu’da yaklaşık 200.000 müşterimizin tamamı ile yapılan anketlerde tüm müşterilerimiz, servisimizden aldığı hizmeti tavsiye ettiğini belirtmektedir. Başlıca sebebi ise güler yüzlü hizmet anlayışı, profesyonellik ve üstün kalitede temizlik uygulamalarımız olduğunu söylemektedirler.

Aslı halı yıkama tüm Beyoğlu çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Kağıthane’de binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabiliceğiniz İstanbul’un nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. 2019 yılı başı itibari ile Beyoğlu ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece Avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Kağıthane Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Kağıthane halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Beyoğlu Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Fatih halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Beyoğlu’da yaşıyorsanız,Beyoğlu’da ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Kağıthane Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0212 268 44 99

Beyoğlu Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

 

 • Arap Cami Mahallesi Halı Yıkama
  Asmalı Mescit Mahallesi Halı Yıkama
  Bedrettin Mahallesi Halı Yıkama
  Bereketzade Mahallesi Halı Yıkama
  Bostan Mahallesi Halı Yıkama
  Bülbül Mahallesi Halı Yıkama
  Camiikebir Mahallesi Halı Yıkama
  Cihangir Mahallesi Halı Yıkama
  Çatma Mescit Mahallesi Halı Yıkama
  Çukur Mahallesi Halı Yıkama
  Emekyemez Mahallesi Halı Yıkama
  Evliya Çelebi Mahallesi Halı Yıkama
  Fetihtepe Mahallesi Halı Yıkama
  Firuzağa Mahallesi Halı Yıkama
  Gümüşsuyu Mahallesi Halı Yıkama
  Hacıahmet Mahallesi Halı Yıkama
  Hacımimi Mahallesi Halı Yıkama
  Halıcıoğlu Mahallesi Halı Yıkama
  Hüseyinağa Mahallesi Halı Yıkama
  İstiklal Mahallesi Halı Yıkama
  Kadı Mehmet Mahallesi Halı Yıkama
  Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Halı Yıkama
  Kamer Hatun Mahallesi Halı Yıkama
  Kaptanpaşa Mahallesi Halı Yıkama
  Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Halı Yıkama
  Keçeci Piri Mahallesi Halı Yıkama
  Kılıçali Paşa Mahallesi Halı Yıkama
Etiketler

Beşiktaş Halı Yıkama

Şirketimiz 2007 yılından bu yana gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Halı, kilim yikama ve koltuk temizleme alanlarında faaliyet göstermektedir. Yerinde halı, koltuk yıkama ve overlok hizmetlerimiz vardır.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu